Günİçinden - gunicinden.com
» 
Evim Mis Evim Katılım Koşulları,Başvuru Nasıl Yapılır?
a aa
Tarih : 15 Şubat 2012 0:29
Evim Mis Evim Katılım Koşulları,Başvuru Nasıl Yapılır?
Evim Mis Evim Katılım Koşulları,Başvuru Nasıl Yapılır?
reklam

start tv,starttv Evim Mis Evim, Evim Mis Evim, Evim Mis Evim programı,Evim Mis Evim başvuru formu, Evim Mis Evim katılım koşulları, Evim Mis Evim ne zaman

 programına nasıl başvururum?

Evim Mis Evim katılım koşulları nelerdir?

Evim Mis Evim Pazar Günü Star TV’de

 

 

Cem Davran ve Gaye Cankaya Görev Başında!
2002 yılında ilk kez Star’da ekranlara gelen, dekorasyon programı Evim Mis Evim, uzun bir aradan sonra yeniden Star’da mekanları yaratıcı tasarımlarla yenilemeye devam edecek.

Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Cem Davran ve Gaye Cankaya 3 yıl sonra tekrar bir araya geldi. Eğlenceli sunumlarıyla çok sevilen ikili, yeni ekipleriyle tulumlarını giydi, fırçalarını, spatulalarını, kovalarını ellerine aldı, kraliçelere layık’ mekanlar yaratmak için yine ev ev dolaşmaya başladı.

Cem Davran ve Gaye Cankaya, yaratıcı uzman ekip ekipleriyle birlikte samimi, enerjik sunumlarıyla birbirinden faydalı temizlik ve dekorasyon önerilerinde bulunacak, ekran başındakilere rehberlik edecek. Çoğunluğu tiyatroculardan oluşan 15 kişilik yaratıcı ekipte, iç mimar, marangoz, döşemeci, demir ustası, cilacı gibi konusunda uzman isimler yer alacak.

CEM DAVRAN: SİT-COM TADINDA BİR PROGRAM
2004 yılından bu tarafa Gaye Cankaya ile birlikte programın sunuculuğunu üstlenen Cem Davran, yeniden başlayacak olmalarından oldukça memnun. Çeşitli yeniliklerle yeniden başlayacak programı anlatan Cem Davran şunları söyledi: Evim Mis Evim televizyon programcılığı anlamında çok önemsediğim bir çalışma. İnsanlarla birebir ve samimi ilişkiyi öngören, televizyonculuk mantığıyla tüm izleyici kategorilerinin dikkatini çeken, eğlenceli, eğitici bir format. Aynı programın içinde hem sunucu hem oyuncu hem tamirci olabildiğim, zaman, sit-com tadında ilerleyen doğru bir konsept bana göre. EVİM MİS EVİM dokunuşları yalnız izleyenlerin değil izletenlerin de hayatını renklendiriyor hiç kuşkum yok.

GAYE CANKAYA: HER ŞEY DOĞAÇLAMA 
Yıllar sonra ekibi yeniden toplayan, programın yapımcı ve sunucularından olan Gaye Cankaya da Bu iş beni heyecanlandırıyor. diyerek mutluluğunu paylaşıyor. Cankaya, hem yapım da hem de ekran önünde yer almaktan keyif alıyor. Başarılı oyuncu, Elimizde bir metin yok, sadece yapılacak işleri biliyoruz. Kesme, çakma, boyama gibi… Bunun dışında iş tamamiyle doğaçlamaya dayalı ilerliyor. diyor. 

Cem’le olmak büyük şans.
Evim Mis Evimde Cem’le olmakta büyük şans diyen Gaye, Biz bu programda 5 yıldır birlikte olduğumuz için artık birbirimizin vereceği tüm tepkileri neredeyse gözümüzden anlıyoruz, bu da karşılıklı oyun alıp vermede işi çok kolaylaştırıyor. diye sözlerine devam ediyor. 

BİR FOTOĞRAF EVİNİZİ DEĞİŞTİRİYOR
Evinin yenilenmesini isteyenler yenilenmesini istedikleri odalarının fotoğraflarını program ekibi ile paylaşacak. Fotoğraflardan belirlenen şanslı izleyicileri, program ekibi ve iç mimarlar ziyaret edip projelendirecek. Daha sonra da karar verilen tasarımı mekana uygulamak kalacak. Tüm aşamalar ise en keyifli anlatımıyla Evim Mis Evim’de ekrana gelecek. 

Evim Mis Evim, her hafta Pazar günü Star TV’de ekrana gelecek.

Katılım Koşulları

1) http://www.facebook.com/kadinlarneister uzantılı internet sitesinde Unilever’e ait “Kadinlar Ne İster?” Facebook Sayfası üzerinden gerçekleştirilen ‘’Evim Mis Evim” uygulaması 18/01/2012 tarihinde saat 13.00’da başlayıp, 20/04/2012 tarihinde saat 10:00’da sona erecektir. Bu tarihten sonra gerçekleştirilen katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
2) Bu proje dahilinde kullanıcıların “Kadinlar Ne İster” Facebook sayfasını beğenerek uygulamaya katılmaları ve “ Evim Mis Evim” uygulamasına dahil olarak, evinin fotoğrafını ve evinin neden temizlenmesini istediğini yazarak başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.
3) Evinin farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını uygulamaya yükleyip başvuru formunu dolduran kullanıcılar jüri seçimi sonrası Evim Mis Evim televizyon programına katılım hakkına sahip olacaktır.
4) “Evim Mis Evim” uygulamasına katılım ücretsiz olup katılım koşullarını kabul eden herkes herhangi bir ticari koşul olmaksızın uygulamaya katılabilir.
5) Ödül kazanan katılımcının; Ad, Soyad, E-mail adresi ve telefon bilgilerini doğru ve eksiksiz doldurması gerekmektedir. Formu eksik bulunan katılımcı, yarışmada programa katılma hakkı kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyecektir. Yarışma kaydı sırasında, katılımcı tarafından yanlış veya eksik beyan edilen bilgiler sebebiyle yaşanacak aksaklıklardan Unilever ve Project House şirketleri sorumlu tutulamaz.
6) Uygulama dahilinde verilecek ödül ile ilgili bilgilerin talihlilere ulaştırılması ile ilgili sorumluluk Kadinlar Ne İster’e aittir. Yarışmacıların yanlış veya eksik bilgi ile yapılan katılımlar sonucu ödül haklarından oluşabilecek aksaklıklardan aksaklıklardan Unilever ve Project House şirketleri sorumlu tutulamaz.
7) Yarışmaya sadece Türkiye’de ikamet etmekte olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları katılabileceklerdir. Bununla birlikte, yarışmaya yalnızca 18 yaşından büyükler katılabilir, 18 yaşından küçükler yarışmaya katılsalar bile ödüle hak iddia edemezler.
8 ) Kazananların belirlenmesinde Project House ve Kadinlar Ne İster? mükerrer kayıtları geçerlidir. Katılımcılar, Project House ve Kadinlar Ne İster? tarafından elektronik ortamda tutulan tüm kayıtların HUMK287. Madde anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu belirten kayıtlara her türlü itiraz ve bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif haklarından peşinen feragat ettiklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.
9) Kadinlar Ne İster? Facebook sayfa yöneticilerinin hazırladığı mükerrer kayıtlar içerisinden belirlenen katılımcılar, ödüllerine Kadinlar Ne İster?’in belirlediği bir gün ve saatte katılmak zorundadırlar.
10) Her katılımcı kendisine ait yalnız bir hesap ile katılma hakkına sahiptir. Project House ve Kadinlar Ne İster? şirketleri, sitede duvarda kazandığı ilan edilen, fakat bilgisayar teknolojilerini, öngörülmemiş teknik açıkları ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit katılımcıyı diskalifiye etme, katılımcının o güne kadarki bütün katılım verilerini, ödül hakkını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, üyeliğini feshetme, ve kazanan kişiyi değiştirme hakkını saklı tutar. Katılımcılar Project House ve Kadinlar Ne İster?’in bu hususlardaki değerlendirmeye ilişkin takdir yetkisini ve keyfiyetini gayri kabili rücu olarak kabul etmektedirler.
11) Kazananlar listesinde birden fazla kez ilan edilmişse dahi katılımcı sadece bir ödül kazanabilir.
12) Yarışma dahilinde farklı hesaplar açarak hileli davranışlarda bulunan katılımcıların, sahte olduğu tespit edildiği takdirde; varsa kazanılmış ödül hakları iptal edilecektir. Kampanya sonrasında kişilerin kampanyaya katıldıkları profil ile verdikleri kimlik bilgilerinin uyuşması beklenecektir. Aksi halde kişi sahte profil olarak kabul edilecek ve ödül hakkını kaybedecektir.
13) “Evim Mis Evim” uygulaması, Facebook platformunda geliştirilen bir uygulamadır. Uygulamayı çalıştırmak için uygulamaya izin veren bütün kullanıcılar, Facebook uygulaması ve Facebook gizlilik kuralları dahilinde izin verilen bütün bilgilerini Unilever ile de paylaşmış sayılacaktır.
14) Katılımcılar, Kadinlar Ne İster? ve Project House’un, kampanya sonrasında da kendilerine herhangi bir ürün veya hizmete ait tanıtım amaçlı e-posta göndermesine peşinen onay verdiklerini kabul ederler.
15) Project House ve Unilever, bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden, her türlü teknik aksaklıklarla (internet hızı, bağlantının kopması, siteye ve site içeriğine erişememe vb…) üçüncü kişi uygulamaları veya altyapılarından kaynaklanan aksaklıklardan oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğa sahip değildir.
16) Kadinlar Ne İster?, her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu yarışmayı iptal etme ve yarışma koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yarışma koşullarını siteden takip etmek yarışmacının sorumluluğundadır.
17) Yarışmayı kazanan katılımcı ödül kazanması durumunda ödül hakkını üçüncü kişilere devredemez ya da satamaz. Yarışmada kazanılan ödüller değiştirilemez, paraya çevrilemez.
18) Yarışmaya Unilever ve Project House çalışanları katılamaz. Katılsalar dahi bu kampanya dahilinde verilecek ödülleri kazanmaya hak kazanamazlar.
19) Kampanyaya katılan herkes yukarıda yazılan kuralları okumuş ve onaylamış olduğunu kabul etmiş sayılır.

Evim Mis Evim programına başvurmak için önce programın facebook hayran seyfasını beğenmeniz ve ordaki yönlendirilmeleri takip etmeniz gerekmekte buyrun Evim Mis Evim programının facebook hayran sayfası  tıklayın.

DİĞER TV HABERLERİ

  • Bu Yaz Hangi Diziler Var?

   Bu Yaz Hangi Diziler Var?

   İşte bu yazın dizileri Bu yaza bu diziler damga vuracak...     * Songül Öden ve Tardu Flordun, Kanal D'de yayınlanacak 'Mükemmel Çift' için bir araya geldi. Dizi haziran ayının sonuna...

  • Behzat Ç. 55. Bölüm Tek Parça İzle (11 Mart 2012)

   Behzat Ç. 55. Bölüm Tek Parça İzle (11...

   Behzat Ç. 55. Bölüm Tek Parça İzle 11 Mart 2012 Hd Görüntü Kalitesiyle yazının...

  • Yeteneksizsiniz Türkiye Nurullah Selim Yarı Final Performansı Full

   Yeteneksizsiniz Türkiye Nurullah Selim...

   Yeteneksizsiniz yarışmasında değişik dansıyla büyük bir hayran kitlesi kazanan Nurullah'ın yarı finaldeki performansıda görülemeye değerdi. İşte o performansın...

  • Ferhat İntikamını Nasıl Alacak? | Kuzey Güney 27.Bölüm Fragmanı

   Ferhat İntikamını Nasıl Alacak? | Kuze...

   Ferhat İntikamını Nasıl Alacak?  Simay Ferhat'la işbirliği yapacak mı? Kuzey Güney 27.Bölüm Fragmanı yazının devamında..         Kuzey Güney 27.Bölüm...

  • Beyaz’dan Yeni Bal Deresi Reklamı

   Beyaz’dan Yeni Bal Deresi Reklamı

   Son günlerde televizyonda sıkça gördüğümüz bal reklamlarını ti'ye alan beyaz geçtiğimiz günlerde kendi şovunda reklamın ikincisi çekti.Sosyal medyada patlayan reklamların devamı geleceğe benziyor. İşte...

YORUMLAR
Bu Habere 68 Yorum Yapılmıştır.
 • necdet.oretmen diyor ki ;
  27 Haziran 2012 15:37

  Cem Bey ,Öncelikle Dekarasyon Yaptığınız Evler Gerçekten Mükemmel Oluyor.Sanaatkar Olmak Budur Diyorum Her Defasında İmrenerek Bakıyorum.Benim Sizlerden Ricam Evim için Değilde Ufak olan Kırtasiye Dükkanımın Büyüttüğüm İçin dekarasyondur.Belki Bİr İlk Olur Diye Bir Umut Ve Dua İle Yazıyorum.İnanın Yeni Olan Bir Oğlum İçin Varolan Her Bir Kuruşumu Oğlumun Yoğun Bakımı için Harcadım.Ona Feda Olsun Canım.Fakat Onların Ekmek ve İhtiyaçları İçin Para kazanmam Lazım Bu Sebepten Dolayı Dükkanıma Tek Bir Çivi Çakıpta Tadilat Yapacak Durumum Yok İnanın Dediğim Gibi Dekarasyonu Evlere Yapıyorsunuz Çıkmadık Candan Ümit Kesilmezmiş Derler.Takdir Sizindir Artık.Teşekkür Ederim.Allah Kolaylık Versin Size Ve Tüm Personelinize..SAYGILARIMLA

 • melahat aydogdu diyor ki ;
  13 Mart 2012 1:01

  ben mutfagımın yenilenmesini istiyorum bütün günüm orda geciyor ama hiç mutlu degilim mutfak dolaplarım cok eski ve artık tahtalarından karınca cıkıyor bir an önce bu mutfak dolaplarından kurtulmak ve hayalimdeki mutfaga kavuşmak istiyorum cem bey sesimi duyarsanız cok minnettar kalırım,saygılar bir an önce görüşmek dilegiyle ben evin cilekeş gelini :( (

 • MUSTAFA YILDIZ diyor ki ;
  12 Mart 2012 20:55

  cem bey istanbul bahçelievler cumhuriyet mah.daireme su bastı çok zor durumdayım.yardımlarınızı bekliyorum.katılmak için formu doldurmak istedim fakat ulaşamadım.

 • elif diyor ki ;
  12 Mart 2012 18:17

  ben başvuru yapamıyorum nasıl oluyo.yardımcı olurmusunuz.

 • ceren acar diyor ki ;
  11 Mart 2012 20:05

  lütfen bizim eve de gelin bol bol yıkın evimizi

 • figen aydoğan diyor ki ;
  11 Mart 2012 11:41

  peki bana şans vurdunu nasıl öğreneceyiz

  • mert diyor ki ;
   11 Mart 2012 15:07

   onlar çıkarsa verdiğiniz adreslerinden sizle iletişime geçerler

 • figen aydoğan diyor ki ;
  11 Mart 2012 11:39

  allahım nasıl birşey yarattınız çok harika birşey teşekkürler size ama nolur duyun artık bana yardım edin çok sıkıntımız var tek ümidim sizlersiniz odam çok berbatb buhaziran sünnet yapacayım nolur nolur bana yardım edin

 • Necdet TOR diyor ki ;
  11 Mart 2012 11:07

  Evim, evim mis evim program yapımcıları sizi yürekten tebrik ediyorum.
  Emekliyim. Ankara’da Yalnız yaşıyorum. Lütfen benim evimi de dekor edermisiniz. İnanın çok memnun olacağım.
  Selam ve sevgilerimle kolaylıklar diliyorum.

 • tugba diyor ki ;
  11 Mart 2012 11:02

  begenerek izliyoruz sıcak bir aile ortamı gibi buluyoruz

 • hakan şaylan diyor ki ;
  11 Mart 2012 10:07

  slm ben yapı dekarasyon dükkanım var ama inanın kendim sizinkadar güzel yapamıyorum ban kendi evimi hiçbirşeye karışmadan ustaları ben bulurum ama gerçek söylüyorum bana yardımcı olurmusunuz yardım edersenizde allah razı olsun yardım etmesenizde allah razı olsun

 • merve diyor ki ;
  11 Mart 2012 8:27

  fotoğrafları nasıl yükleyeceğiz acele nolur???

 • canan köken diyor ki ;
  10 Mart 2012 21:11

  bu işi para karsılığımı yapıyorsunuz ?

  • bygokhan
   bygokhan diyor ki ;
   10 Mart 2012 21:55

   daha öncede yapmıyorlardı.şimdide yaptıklarını sanmam…

1 2 3 4